Відгуки

Оксана, м. Одеса

Оксана, м. Одеса

Найбільший привілей, який дано людині з небес —

бути причиною добрих змін у чиємусь житті.

Блез Паскаль

Після зустрічі з Наталією Володимирівною у мене сталося дуже багато добрих змін у моєму житті. І не тільки в моєму житті, а й у житті близьких мені людей! ДЯКУЮ!!!

[…]

Климчук Людмила, м. Вінница

Климчук Людмила, м. Вінница

Шановна Наталія Володимирівно, я від щирого серця хочу подякувати Вам, за те світло, любов і красу, яку Ви маєте і випромінюєте.

[…]

Ангеліна, м. Вінниця

Ангеліна, м. Вінниця

Відео відгук Ангелини, місто Вінниця

[…]

Олександр, м. Вінниця

Олександр, м. Вінниця

Відео відгук Олександра з міста Вінниця

[…]

Юля, м. Вінниця

Юля, м. Вінниця

Шановна Наталя Володимирівна дозвольте висловити Вам глибоку подяку за дарування Вами мого нового якісного життя: в абсолютно усвідомленому стані безумовної любові, радості, доброти.

Ваші знання, якими Ви ділитеся з нами воістину безцінні!

[…]

Марія Шафар

Марія Шафар

Жизнь, как кодовый замок:

ваша задача правильно подобрать цифры

и тогда вы получите все,что пожелаете.

Брайон Трейси.

 

Кажуть, хто володіє інформацією, той володіє світом.

Раніше я цікавилась наукою фен-шуй, місячною  енергетикою,позитивним мисленням, мантрами, афірмаціями, та  згодом я познайомилась з Родіною   Наталією Володимирівною, яка об’єднує всі науки і тайні знання.

[…]

Діана, м. Вінниця

Діана, м. Вінниця

Психологією я цікавилася вже давно: читала книги, статті, для мене це завжди була таємнича, незвідана наука, а коли побачила Наталю Володимирівну по телевізору, то сумнівів, що це те, що мене цікавить, не залишилося.
Коли я почала слухати Наталю Володимирівну, у мене виникло таке почуття, що вона знає відповіді на всі запитання. Вона торкалася таких тем, які цікавили не тільки мене.

[…]

Оленюк Людмила, журналіст, Вінниця

Оленюк Людмила, журналіст, Вінниця

«Не було б щастя, та нещастя допомогло»


Мене все життя цікавили питання про закони існування світу, як вони впливають на мене, хто їх створив, яка моя місія в цьому світі, як зробити життя кращим на Землі та багато інших. Але найважливіше питання, «Хто ж Я насправді?», останніми роками не давало мені спокою.

[…]

Вадим Фуголь, Вінниця

Вадим Фуголь, Вінниця

Як сказав у своєму бестселері «Книга змін» Ніл Дональд Уолш
«...Для того щоб у Ваше життя увійшло щось нове, на якомусь етапі Вам необхідно зазнати повного фіаско…»


Ось із такого фіаско і почався мій шлях до світла 9 років тому.


Весь цей час я, ніби заблукала овечка, блукав темним лісом соціуму, до кінця не розуміючи в якому напрямку мені рухатися. На моєму шляху було багато людей, хтось ніс мені уроки, а були й такі, що послужили мені маячками на цьому шляху.

Якоїсь миті я усвідомив, що мені потрібен духовний наставник, людина, яка допоможе розібратися в собі, направить, дасть крила для польоту. І знову небеса почули мої молитви, і мені було послано черговий маячок світла, який мені й розповів про Наталію Володимирівну.

Через два місяці у нашому місті проходив відкритий семінар, де я вперше познайомився із її роботою. Сказати, що я був вражений, це нічого не сказати, я слухав, як вона складала розкидані пазли мого розуміння про цей світ в одне ціле, досконалу картину, тоді як я не міг зібрати її багато років.

Після семінару, прямуючи до виходу, я почув голос усередині себе «Якщо ти зараз підеш, ти більше ніколи сюди не повернешся!!», це був голос моєї душі, після чого я твердим, усвідомленим кроком попрямував до Наталії Володимирівни, до світла, до Бога.

Зараз оглядаючись назад, я бачу, наскільки складна і трудомістка робота була зроблена духовними особистостями, щоб я знайшов Бога і прийшов до свого духовного вчителя Родіної Наталії Володимирівни. Я вдячний усім духовним особистостям, які беруть участь у моєму житті, і ведуть мене до світла!

[…]