Фільми

КОНТАКТ (1997)

Еллі є учасницею проекту з пошуку позаземного розуму. Її завданням є прослуховування радіодіапазону, сподіваючись знайти сигнали далеких позаземних цивілізацій. Проект підтримує один амбітний мільярдер, і після багаторічних пошуків Еллі вловлює довгоочікуваний сигнал, що виходить із зірки Вега. Дані вдається розшифрувати.

На їх основі було збудовано пристрій для подорожі. Еллі сама бере участь у небезпечній експедиції, і потрапляє у дивовижне та незрозуміле місце. Жінка точно переноситься до минулого, де зустрічає свого батька. Повернувшись на Землю і абияк оговтавшись від побаченого, Еллі дізнається про розслідування сенату, яке показало, що мільярдер Хедден, головний спонсор проекту, підробив позаземний сигнал, обманувши цим все світове співтовариство.

Посилання на фільм

Детальніше ...
ІНТЕРСТЕЛЛАР (2014)

На нараді наукової ради, проведеної позапланово з приводу нової проблеми, дослідник заявив, що йому вдалося знайти коридор у часі.

Але потрібні добровольці, які підтвердять його неймовірну гіпотезу. Залишилося тільки знайти людей, які готові поставити на кон власне життя, і піти на ризик для того, щоб урятувати всіх жителів планети.

Посилання на фільм

Детальніше ...
ЗОЛОТО (2012)

Судовий пристав пред'являє сім'ї Брагіних позов щодо карткових боргів зниклого брата. Для розрахунків – два місяці. Або Гордея, як брата боржника, чекає арешт і в'язниця. Вихід один – кинути все та бігти. Усіх рятує золота жила. Копальня швидко приносить багатство: тепер Гордій — золотопромисловець! Але нове лихо — ще гірше: гроші! Їх забагато! Усі хочуть отримати їх… І все йде не так… зовсім не так…

Дивитися фільм: https://filmix.co/filmi/drama/86369-zoloto-2014.html 

Детальніше ...
ХАТИНА (2017)

Мак Філіпс стикається з дуже важким випробуванням у своєму житті. Якось він втрачає свою маленьку дочку Міссі і не може заглушити почуття провини, що поступово руйнує його стосунки з іншими членами сім'ї. У його житті пропадає всякий сенс, і чоловік починає замислюватися над тим, а чи варто йому взагалі жити. Але одного разу він отримує дуже дивний лист, у якому його запрошують у дуже відокремлене місце, щоб зустрітися із самим Всевишнім. Мак не знає, як йому реагувати на це повідомлення, але все-таки вирішує вирушити на зустріч. Можливо, саме там він зможе знайти відповіді на численні питання, які не дають йому спокою останнім часом...

Дивитися фильм: https://youtu.be/9RgXG3XH21k 

Детальніше ...
ЛЮДИНА, ЯКА ПІЗНАЛА БЕЗКОНЕЧНІСТЬ (2015)

Герой мелодрами, молода людина на ім’я Шрінаваса, живе в Індії та працює бухгалтером, і його стихією є математика. Він надзвичайно талановитий, але в нього немає можливості вчитися, от він і займається улюбленою наукою самостійно. Незважаючи на те, що він самоучка, наука дається йому набагато легше та успішніше, ніж багатьом студентам технічних університетів.

Детальніше ...
Зелена миля

Культову містичну драму «Зелена миля» найбільшого режисера Френка Дарабонта. Сценарій до фільму писав Стівен Кінг. Лише два ці імені вже забезпечують колосальний успіх стрічці. Зовсім не справедливо, але цей фільм не отримував гучних нагород, але мільярди глядачів говорять про фільм протягом десяти років. І це є заслужений успіх, адже не кожен фільм через такий величезний термін перебуватиме в десятці найкращих світових картин і змушуватиме численну аудиторію говорити про нього постійно. Історія розповідає про вірність, надію, щиру любов і багато глобальних речей. Залишитись байдужим після перегляду неможливо, і це доведено протягом десяти років.
Сюжет фільму «Зелена миля»: 1935 року у відділення федеральної в'язниці «Холодна гора» надійшов афроамериканець неймовірних розмірів, на ім'я Джон. Він був засуджений посмертно за зґвалтування та вбивство двох дівчаток. Джон був дуже спокійний і знаючи, що він не вчиняв цей злочин був готовий пройтися зеленою милею. Так називався коридор зеленого кольору, яким засуджені вирушали в останній шлях на страту на електричному стільці...

Детальніше ...
Я - викладач

Наїна Матхур — молода дівчина, яка страждає на синдром Туретта. Невиліковне захворювання дуже заважає їй жити, оскільки вважає своїм покликанням викладацьку діяльність. Ніхто з директорів шкіл не хоче брати на роботу дивного вчителя, що дуже засмучує Наїну. Вона вже практично розлучилася зі своєю мрією, але на цей момент отримала запрошення до приватного елітного навчального закладу. Дівчина дуже рада цьому, ось тільки її учнями стають шибеники зі звичайної муніципальної школи, яких перевели сюди, згідно з новим законом. Діти з бідних кварталів не відрізняються вихованням та добрими манерами. Вони починають всіляко знущатися з дивної вчительки. Проте Наіна не збирається здаватися і має намір довести, що поганих дітей не буває, а бувають погані вчителі.
Дивіться онлайн фільм «Я – препод» у високій якості на нашому сайті, безкоштовно і без реєстрації.

Детальніше ...
ШИКУ ШАВ'ЄР (2010)

Шику Шав'єр – бразильський письменник, спіритист, медіум, філантроп та гуманіст.

Він прожив довге і нелегке життя, встигнувши написати 412 книг, частину яких було продано тиражем понад 40 млн. прим., перекладено 33 мовами (з них 30 книг - на Брайлі). Шику ніколи не вважав себе автором написаних книг, заявляючи, що справжнє їхнє авторство належить тим душам, що закінчили своє життя на Землі, під чию диктовку і були написані всі його роботи. З цієї причини весь отримуваний гонорар Шику передавав разом із авторськими правами різним благодійним організаціям.

***

Детальніше ...
Нострадамус

Мішель Нострадамус – одна з най легендарніших постатей в історії людства. Знаменитий вчений, дослідник і лікар середньовіччя прославився своїми пізнаннями в астрології та пророкуваннями, які збуваються й донині. Цей фільм – один із найбільш правдоподібних описів його загадкової біографії, яку досі покриває щільна завіса нерозгаданих таємниць.

Детальніше ...
“Джузеппе Москаті: Зцілююча любов” (заснований на реальних подіях)

Щоденна лікарська рутина найчастіше перетворює лікарів на циніків: співчувати кожному хворому - не найпростіше завдання. Але Москаті був винятком зі звичних правил - цей лікар був професіоналом своєї справи, улюбленцем пацієнтів та блискучим вчителем, а також наочним прикладом для наслідування.

Детальніше ...