Марія Шафар

24 / 01 / 2018

Жизнь, как кодовый замок:

ваша задача правильно подобрать цифры

и тогда вы получите все,что пожелаете.

Брайон Трейси.

 

Кажуть, хто володіє інформацією, той володіє світом.

Раніше я цікавилась наукою фен-шуй, місячною  енергетикою,позитивним мисленням, мантрами, афірмаціями, та  згодом я познайомилась з Родіною   Наталією Володимирівною, яка об’єднує всі науки і тайні знання.

Я щиро вдячна Богу за це знайомство, за її вміння донести істинну,  життєво важливу, вічну, безцінну інформацію, яка так потрібна кожному, яка  змінює нас і світ навкруги.  Дякуючи, Наталії Володимирівній, я пізнала себе, я віру в свої можливості,в свої сили, я займаюсь розвитком своєї свідомості, зрозуміла ціль життя, я отримала знання, які посилюють віру в себе і Бога,знання,які я ніколи не втрачу. Відходять проблеми, які нещодавно  здавались такими безвихідними. Відтепер  моя душа пробуджена, моє серце наповнене любов’ю, не залишаючи місця ні страху, ні сумнівам,я навчилась жити  почуттями, а не лише розрахунками і логікою.

Наталія Володимирівна допомагає людям через їх бажання , прагнення і силу волі стати здоровими, успішними, коханими, щасливими і багатими  не лише матеріально, а  головне, духовно. “ Когда красив душою человек, какая внешность может с ней сравниться»

Наталія Володимирівна навчила нас брати відповідальність за своє життя, прагнути до того, щоб робити те, що приносить користь собі і людям.
Зараз в мене багато друзів і однодумців, чудових людей, які вийшли з шеренги колективної несвідомості і розвивають свою душу, дух, рівень мислення. Вони завжди активні, цікаві, позитивні, в них кіпить енергія, вони тянуться до нового,
вони живуть в гармонії  і відчувають підтримку Всесвіту.

Ми дуже часто зустрічаємось, відпочиваємо, допомагаємо одне одному, ми завжди раді бачитись, нам постійно хочеться бути разом, ми всі від душі радіємо за найдрібніші, але найкращі зміни в житті кожного. А вони у всіх навчаючих обов’язково настають і тільки позитивні. Ми, як світлячки, тянемось одне до одного і нас стає все більше і більше і це все завдячуючи нашій дорогій наставниці.

Я така щаслива, моє життя  стало яскраве, щасливе, змістовне і разом з тим гармонійне. Від однієї думки, що в нашому місті буде Наталія Володимирівна, мені стає приємно і радісно. Ці дні стають такі незвичайні,святкові, наповнюючи світлом і  чистою любов’ю все місто, тому що приїхала Божественна зірочка.

Наталія Володимирівна своєю підтримкою, вчинками і вже просто присутністю сіє  любов і охороняє Божественне світло в усьому, що її оточує. Це символ любові, доброти, гармонії, красоти і мудрості.

Низький уклін і безмежна вдячність Вам,  Наталія Володимирівна, що Ви нам світити шлях  духовного розвитку.

З повагою і любов”ю Марія Нестерівна.