Книги для розвитку

«Істинознання. КНИГА 2» Наталія Володимирівна Родіна

Ця книга є продовженням першої книги «Істинознання», в якій Наталія Володимирівна продовжує розкривати вищі сакральні знання про природу людини, її призначення та надздібності, про шлях розвитку людства і всієї планети, і описує авторські методики з розкриття внутрішнього потенціалу розуму і душі людини.

Детальніше ...
РОДІНА Н.В. «ІСТІНОЗНАННЯ. КНИГА 1»

Нова книга, написана Наталією Володимирівною, для широкого кола читачів, без сумніву, стане відкриттям вічних істин у сучасному застосуванні в нашій реальності. До того ж, крім величезної кількості унікальної інформації, книга містить практичні вправи для самостійних тренувань. Також автор наводить у ній безліч прикладів зі своєї багаторічної практики консультування та навчання людей, випадки з життя своїх учнів – цінні підказки кожній людині у процесі її розвитку та вивчення книги.

Детальніше ...
ВСЕСВІТ ЛЮБОВІ ТА РОЗУМІННЯ

Усі ми хочемо щастя, благополуччя, комфорту. Шукаємо, розмінюємося на матеріальні блага. Але щастя - усередині кожного. Світло, гармонія – в нас самих. Ключі до досконалого здоров'я, фінансового успіху, любові та радості в житті допоможе знайти книга Діни Гандзюк та Наталії Родіної «ВСЕСВІТ ЛЮБОВІ ТА РОЗУМІННЯ».

Детальніше ...
КНИГА ПРО ДУХОВНУ РОБОТУ

Ця книга містить багато як прямих вказівок, так і натяків, які пояснюють та допомагають шукачеві зрозуміти основи духовної роботи. Різні глави відносяться до різних рівнів буття та існування, та їхній сенс відкриється не відразу, це нормально.

Детальніше ...

Аудио книга
 

Однажды жила-была Маленькая Душа, и сказала она Богу:

— Я знаю, кто я есть!

И Бог сказал:

— Это прекрасно! Кто же ты?

 

Детальніше ...
"КНИГА ЗМІН", Ніл Дональд Уолш

Зміни у житті неминучі. Книга вам допоможе розібратися у тому, що відбувається у вашому житті.

Аудіокнига

Детальніше ...
«БЕСІДИ З БОГОМ: НЕЗВИЧАЙНИЙ ДІАЛОГ, книга 1», Ніл Дональд Уолш

Книга про шлях людини до Бога. Про спілкування та відповіді на запитання, на всі теми, які цікавлять людей.

 

Детальніше ...
КУРС ЧУДЕС

Книга для самостійного вивчення та розвитку, кінцева мета якого – допомогти нам зцілити наше сприйняття.

Сайт: esotericos.ru

Детальніше ...
КНИГА УРАНТІЇ

Книга про будову Всесвіту та життя Ісуса Христа.

Онлайн книга на сайті Фонду Урантії www.urantia.org/ru/

 

Детальніше ...
СИЛА МОМЕНТУ ТЕПЕР, Екгарт Толле

Всі проблеми, страждання та біль породжуються нашим егоїстичним розумом, що чіпляється за своє хибне «я». Вирватися з його полону можна лише через його абсолютну присутність у Теперішньому часі – єдино реальному моменті життя. Саме в Теперішньому ми знаходимо свою істинну суть, а також радість і розуміння того, що цілісність і досконалість є не метою, а реальністю, доступною нам вже зараз.

Слухати аудіокнигу українською мовою

Детальніше ...