Книги для розвитку

РОДІНА Н.В. «ІСТІНОЗНАННЯ. КНИГА 1»

РОДІНА Н.В. «ІСТІНОЗНАННЯ. КНИГА 1»

Нова книга, написана Наталією Володимирівною, для широкого кола читачів, без сумніву, стане відкриттям вічних істин у сучасному застосуванні в нашій реальності. До того ж, крім величезної кількості унікальної інформації, книга містить практичні вправи для самостійних тренувань. Також автор наводить у ній безліч прикладів зі своєї багаторічної практики консультування та навчання людей, випадки з життя своїх учнів – цінні підказки кожній людині у процесі її розвитку та вивчення книги.

[…]

«ПРОБУДЖЕННЯ» ЛЮДМИЛИ ОЛЕНЮК

«ПРОБУДЖЕННЯ» ЛЮДМИЛИ ОЛЕНЮК

Я з великим задоволенням та любов'ю випускаю у світ свою другу книгу під назвою «Пробудження». У цій книзі я розповіла світові історію свого життя та на особистих прикладах показала, як ці справжні знання працюють, якщо їх впроваджувати у життя. На жаль, для багатьох людей вони так і залишаються просто знаннями.

А ти, дорогий читачу, не зволікай, впроваджуй у життя ці знання і завжди пам'ятай, що будь-які випробування - не покарання, а величезна можливість змінити себе і світ на краще.

[…]

ВСЕСВІТ ЛЮБОВІ ТА РОЗУМІННЯ

ВСЕСВІТ ЛЮБОВІ ТА РОЗУМІННЯ

Усі ми хочемо щастя, благополуччя, комфорту. Шукаємо, розмінюємося на матеріальні блага. Але щастя - усередині кожного. Світло, гармонія – в нас самих. Ключі до досконалого здоров'я, фінансового успіху, любові та радості в житті допоможе знайти книга Діни Гандзюк та Наталії Родіної «ВСЕСВІТ ЛЮБОВІ ТА РОЗУМІННЯ».

[…]

«У ДОПОМОГУ ШУКАЧУ ІСТИНИ» ЛЮДМИЛИ ОЛЕНЮК

«У ДОПОМОГУ ШУКАЧУ ІСТИНИ» ЛЮДМИЛИ ОЛЕНЮК

У цьому збірнику зібрані статті, які стали основою мого духовного становлення. Тут усі відповіді на питання, які буквально посипалися, як з мішка, після того, як мій дорогий, улюблений і неперевершений Вчитель відкрив мені завісу в загадковий світ – божественний світ кохання та розуміння, світ, у якому збуваються мрії, здійснюються всі плани та наміри, світ досконалого здоров'я, внутрішнього спокою, тиші та блаженства! Завдяки моєму Духовному Наставнику переді мною відчинилися двері у світ, про існування якого я навіть не здогадувалася.

 

[…]

КНИГА ПРО ДУХОВНУ РОБОТУ

КНИГА ПРО ДУХОВНУ РОБОТУ

Ця книга містить багато як прямих вказівок, так і натяків, які пояснюють та допомагають шукачеві зрозуміти основи духовної роботи. Різні глави відносяться до різних рівнів буття та існування, та їхній сенс відкриється не відразу, це нормально.

[…]

"КНИГА ЗМІН", Ніл Дональд Уолш

"КНИГА ЗМІН", Ніл Дональд Уолш

Зміни у житті неминучі. Книга вам допоможе розібратися у тому, що відбувається у вашому житті.

Аудіокнига

[…]

«БЕСІДИ З БОГОМ: НЕЗВИЧАЙНИЙ ДІАЛОГ, книга 1», Ніл Дональд Уолш

«БЕСІДИ З БОГОМ: НЕЗВИЧАЙНИЙ ДІАЛОГ, книга 1», Ніл Дональд Уолш

Книга про шлях людини до Бога. Про спілкування та відповіді на запитання, на всі теми, які цікавлять людей.

 

[…]

КУРС ЧУДЕС

КУРС ЧУДЕС

Книга для самостійного вивчення та розвитку, кінцева мета якого – допомогти нам зцілити наше сприйняття.

Сайт: esotericos.ru

[…]

КНИГА УРАНТІЇ

КНИГА УРАНТІЇ

Книга про будову Всесвіту та життя Ісуса Христа.

Онлайн книга на сайті Фонду Урантії www.urantia.org/ru/

Аудіо матеріали: Частина IV. ЖИТТЯ ТА ВЧЕННЯ ІСУСА

[…]

СИЛА МОМЕНТУ ТЕПЕР, Екгарт Толле

СИЛА МОМЕНТУ ТЕПЕР, Екгарт Толле

Всі проблеми, страждання та біль породжуються нашим егоїстичним розумом, що чіпляється за своє хибне «я». Вирватися з його полону можна лише через його абсолютну присутність у Теперішньому часі – єдино реальному моменті життя. Саме в Теперішньому ми знаходимо свою істинну суть, а також радість і розуміння того, що цілісність і досконалість є не метою, а реальністю, доступною нам вже зараз.

Слухати аудіокнигу українською мовою

[…]