Вадим Фуголь, Вінниця

29/07/2017

Як сказав у своєму бестселері «Книга змін» Ніл Дональд Уолш
«...Для того щоб у Ваше життя увійшло щось нове, на якомусь етапі Вам необхідно зазнати повного фіаско…»


Ось із такого фіаско і почався мій шлях до світла 9 років тому.


Весь цей час я, ніби заблукала овечка, блукав темним лісом соціуму, до кінця не розуміючи в якому напрямку мені рухатися. На моєму шляху було багато людей, хтось ніс мені уроки, а були й такі, що послужили мені маячками на цьому шляху.

Якоїсь миті я усвідомив, що мені потрібен духовний наставник, людина, яка допоможе розібратися в собі, направить, дасть крила для польоту. І знову небеса почули мої молитви, і мені було послано черговий маячок світла, який мені й розповів про Наталію Володимирівну.

Через два місяці у нашому місті проходив відкритий семінар, де я вперше познайомився із її роботою. Сказати, що я був вражений, це нічого не сказати, я слухав, як вона складала розкидані пазли мого розуміння про цей світ в одне ціле, досконалу картину, тоді як я не міг зібрати її багато років.

Після семінару, прямуючи до виходу, я почув голос усередині себе «Якщо ти зараз підеш, ти більше ніколи сюди не повернешся!!», це був голос моєї душі, після чого я твердим, усвідомленим кроком попрямував до Наталії Володимирівни, до світла, до Бога.

Зараз оглядаючись назад, я бачу, наскільки складна і трудомістка робота була зроблена духовними особистостями, щоб я знайшов Бога і прийшов до свого духовного вчителя Родіної Наталії Володимирівни. Я вдячний усім духовним особистостям, які беруть участь у моєму житті, і ведуть мене до світла!