ЯК ЗНАННЯ, УСВІДОМЛЕННІСТЬ ТА ЄДНІСТЬ ДОПОМАГАЮТЬ ВИРВАТИСЯ З МАТРИЦІ І ПРОЙТИ КВАНТОВИЙ СКАЧОК

14/04/2022

Настав новий час, новий стан життя. Все більше і більше людей прокидається від впливу та тиску матриці руйнівного колективного несвідомого. Все більше і більше людей виходять із оман і вступають на шлях нової реальності та нового життя, нового стану та нових можливостей.

Тому ті одиниці людей, які таки були в пошуках, зараз розуміють, що з ними відбувається. Вони взяли себе в руки, об'єдналися, створили свою колективну свідомість і тепер їхнє мислення вже від’єднано від Матриці. І на цих людей неможливо впливати. Але тільки на тих людей, які справді зберігають пильність та усвідомленість, зберігають розуміння того, що відбувається, керують собою та контролюють ситуацію. Тих, хто прикладає зусилля, працює над собою, не ледарює і рухається в цьому процесі. Все це відбулося завдяки процесу духовного зростання та розвитку цієї невеликої групи. Ця група зростає та розвивається. До неї входять все більше нових людей з різних країн світу. Наш центр і наша робота — це також один із таких груп. Саме такі спільноти створюють свідому свідомість на планеті.

Дивіться, що відбувається. Коли група людей з чистим мисленням спілкується одне з одним, живуть однією величезною планетарною сім'єю, що живе в різних куточках, у стані творення, радості, віри в майбутнє і своє прекрасне життя, створюють це прекрасне життя вже у своїх сім'ях, у своїй свідомості та реальності, вони генерують хвильове випромінювання, і ця хвиля світла торкається тих людей, які також перебувають у пошуках.

Таким чином, люди, які мріють про хороше, прагнуть цього, контролюють себе, володіють силою світла своєї свідомості, випромінюють це світло і наповнюють ним світ. І світ виходить із руйнівної омани та відривається від Матриці. Це відбувається лише з тими людьми, хто усвідомлено живе своє життя.

Люди, які живуть у стані внутрішньої ілюзії, теж випромінюють таким же людям, як і вони самі, такі ж руйнівні думки, які за своєю силою подібні до вибуху атомної бомби. Це підтверджують вчені, які заявляють про те, що сили думок стали настільки сильними та стрімкими, що вивільнення цієї сили виробляє миттєві процеси та результати у реальності життя світу. І цей процес для багатьох не усвідомлений та не керований.

Люди, що перебувають у процесі руйнування, у процесі Квантового Переходу випромінюють вибух руйнівної енергії, і це руйнування стрімко впливає та діє інших людей. І вони ж від таких, як самі, отримують назад таку ж руйнівну хвилю, і ця хвиля приносить їм повне знищення, хвороби, проблеми, труднощі, складності та божевілля.

Люди, які все ж таки цього не хочуть і втомилися жити в безумстві, перебувають у пошуках, знаходять літературу, копаються в інтернеті, знаходять знання, знаходять вчителів і знаходять вихід. Таким чином, ставши на шлях самореалізації, саморозвитку та управління собою і своїм життям, вони більше не схильні до впливу тих людей, які своїми думками створюють процеси руйнування. Вони своєю свідомістю живуть в інших станах реальності, у стані миру і благополуччя.

Люди, які своїми чистими думками створили чистоту свідомості, тепер насолоджуються і радіють усьому світу. Це люди, які створювали, продовжують створювати і продовжуватимуть створювати новий світ на цій планеті.

Саме для цього відбувається Квантовий Стрибок, саме ці люди продовжать еволюцію на цій планеті. Саме ці люди переживуть усі труднощі та проблеми, створювані неусвідомленими, шаленими, заздрісними, ненависними людьми, які поділяють все на "твоє, моє та наше". Такі руйнівні люди будуть змушені покинути цю планету, адже вони не створюють нічого. І за рахунок прискорення одиниці часу, прискореного процесу звершення всього, вони отримують ще більше і більше руйнування.

Чи є вихід для таких людей? Є! Саме ті люди, які є усвідомленими, працюють з такими людьми, і своїм прикладом допомагають їм стати такими ж усвідомленими, і витягують їх із прірви Матриці. Тому не покладаючи рук вони допомагають своїм чоловікам, дружинам, близьким та знайомим урятуватися.

Так, не за один день, не за одну ніч, не за один місяць, і навіть не один рік, але вони таки допомагають, і роблять це, рятуючи свої сім'ї та людство. Вони показують своїм прикладом, що таки усвідомлені люди мають рацію, і таки наші думки зараз миттєво відтворюють нам нашу реальність. І так неусвідомлена людина стає свідомою.

Це я вам говорю з власного досвіду.

Завдяки усвідомленим людям, свідомій спільноті ми врятуємо з вами цей світ.