МЕЖА В 30 СРІБНЯКІВ АБО ЩО ТАКЕ ЗРАДА

26 / 09 / 2022

Процес розвитку Центру, створеного Наталією Володимирівною, вже багато років йде неухильно вгору і зараз в ньому навчаються студенти з 47 країн світу, а кількість слухачів на одному лише Ютубі налічує понад 60 тисяч людей. 

Така стабільна відомість і популярність, підтверджена високими результатами якості життя учнів Наталії Володимирівни, на жаль, викликає в окремих школах та у окремих майстрів – заздрість і агресію, яка виражається в різноманітних текстах та роликах, які вони публікують. Ми давно звикли до цих «інфекцій» темного світу, але останнім часом серед наших студентів стали відбуватися різні обговорення та заклики: стати на захист Вчителя та покарати зрадників, які поширюють такі «інфекції»!  
Друзі, по-перше Наталія Володимирівна не потребує захисту – сила майстра дуже потужна, Вчителю потрібна лише ваша допомога, яка проявляється у вашому Духовному зростанні, якості життя та правильному застосуванні отриманих Знань!  
По-друге, потрібно точно розуміти, що є зрадою! Дуже важливо зрозуміти, що зрада – це не просто зміна (перехід) від одного майстра до іншого. Є розуміння розвитку особистості у разі вибору для себе вчителя, який дає нові глибинні знання – це зростання! Розвиток визначається рухом вперед – від абетки до підручників, потім до книг філософії життя, тощо і ви вже ніколи не перечитуватимете абетку, перехід від нижчих рівнів знань до вищих – не є зрадою!

А ось коли людина, в силу своїх лінощів, егоїзму, (ну не хочеться їй щодня працювати над собою, працювати над своєю досконалістю) бажає швидко і легко отримати те, що напрацьовується роками під суворим керівництвом Вчителя, і вона полишає майстра, спускаючись до різного роду коучів, провидцям, космоенергетикам, тощо, які обіцяють швидке зцілення, багате життя, «чистку карми за одну годину», ось це вже – справжня зрада!!! Однак і тут не все однозначно, можливі помилки і омани, що відводять легковірних на шлях зради істинним Знанням. Наприклад: зворотній шлях до рівня – гімнастики рейки, матеріалізму тета-хілінгу, і усьому подібному – це повернення до абетки, в джунглі величезної кількості різних напрямків, рухів, навчань – в яких заплутані та перемішані, в особистих амбіціях та вигаданих у корисливих цілях концепціях, все ж таки крихти основ істинного Духовного розвитку! Це падіння від зрозумілого вищого Шляху до каламутного океану сумнівів і мук, вибору для своєї совісті. А ось вибравши усвідомлено для себе «авторитетну думку» людини астрального плану, що обіцяє повернути «вкрадену» нібито у вас енергію, простим ментальним поворотом у зворотний бік, крана (вентиля) на бочці з енергією на Меркурії… то це вже, по-перше: говорить про проблеми розумових здібностей людини, а по-друге, якщо він мав можливість отримувати знання у Наталії Володимирівни, то така «регресія» для нього – справжній шлях Іуди! Шлях зради Вищих Знань та «потолок» свого зростання в «тридцять Срібняків»!  

Автор: Родін Сергій Аркадійович