Навіщо їздити у Місця Сили?

19 / 06 / 2024

Чи є сенс відвідувати Місця Сили? Що вони можуть дати людині? І чи можна обійтися без них на шляху особистісного розвитку? Читайте у новій статті.

Усі чули про те, що на планеті є багато так званих Міст Сили – енергетично сильних місць, де людина може зарядити своє тіло та душу потужною енергією, зцілитися від хвороб і навіть відкрити надздібності. На Землі таких місць дійсно багато – це і природні місця, де завдяки особливому поєднанню рельєфу та природи відбувається активне поєднання потоків земної та космічної енергій, також це артефакти та залишки будівель стародавніх високорозвинених цивілізацій, що колись жили на Землі та залишили свою енергію та навіть деякі високочастотні інструменти.

Сильна енергія цих місць справді здатна зарядити енергетичний ресурс людини, розкрити її сплячі здібності чи відновити сили – але, зазвичай, лише час. Адже, отримавши підзарядку, людина повертається додому і у свій звичний стан. Вона не змінює свій спосіб мислення, світогляд чи ставлення до життя, адже Місця Сили не відкривають їй нових знань, здатних розширити її свідомість та змінити ментальні установки та програми, за якими вона живе. Людина не може надовго утримати новий рівень енергії, тому що звикла вібрувати на своїх частотах, усталених роками її життя. І поступово вона все одно повертається до своїх звичних нижчих вібрацій.

Навіть якщо їй відкрилися якісь надздібності, вона їх не розуміє і не знає як ними керувати, а це дуже небезпечно для свідомості та психіки непідготовленої людини. Коли людина готова до відкриття екстрасенсорних здібностей, вони відкриваються їй самі та адаптація відбувається природно, не травмуючи її психіку та здоров'я. А це можливо тільки коли людина готова і своїм рівнем розширеної свідомості, і коли вона повністю здорова, і коли довгий час вже живе на високих вібраціях енергії, вміє ними керувати і бути стійкою.

Тож чи потрібно їздити в подібні Місця Сили? Звичайно, кожен вільний вибирати сам, але хочеться сказати одну важливу річ, яку має знати кожен – ВИ САМІ МОЖЕТЕ СТАТИ МІСЦЕМ СИЛИ! Ця здатність від самого початку була закладена Творцем у кожну людину, тому і йдеться у вищих джерелах, що Бог створив людину за своєю подобою. Тобто Творець вдихнув у кожну людину свою енергію, свою частку душі, свій потенціал та здібності творця. Все, що тепер потрібно людині – це розкрити цю велич та силу Бога у собі!

Людина буквально є генератором і трансформатором колосальної за своєю силою енергії – творчої божественної творчої сили, що творить життя і реальність. Проблема в тому, що люди або не знають про це або не вірять. Але цьому можна і треба навчитися. Більше того, це і є завдання кожного, хто живе на Землі. Заради цього людські душі і втілюються тут. Всі люди можуть, якщо захочуть, навчитися генерувати найсильнішу енергію здоров'я, доброти, успіху – енергію життя та процвітання. Вони можуть навчитися спрямовувати цю енергію на створення реальності свого життя, управління подіями і навіть часом. Ця сила здатна вирішити будь-яку проблему та захистити від будь-якої загрози. Вона здатна зробити все!

Ось який найбільший дар люди можуть у собі відкрити! І для цього не потрібно нікуди їздити, адже ці скарби приховані всередині вас самих – у ваших душах, у вашій природі тонких тіл і у вашій свідомості. Все, що потрібно, це їх розкривати і розвивати, і робити це свідомо і вміло.

Я також навчаю цьому своїх учнів, але розкриваю знання лише щиро спрямованим душам, чистим у своїх помислах і цілях, хто хоче, щоб їхнє життя набуло високого сенсу, і хто прагне розкрити свій величний божественний потенціал не заради корисливих егоїстичних цілей, а щоб він приніс багато блага не тільки їм самим та їхнім родинам, а й усьому світу. Саме таким людям відкриваються ці таємниці та великі можливості. Ці люди стануть опорою світу в майбутньому і будуватимуть новий світ – у творенні, любові, взаємодопомозі та турботі. Тільки для таких людей можливе продовження життя, адже люди, хто не відповідатиме високим енергіям нового світу, найближчими роками покинуть цей світ.

Енергетика планети підвищується за рахунок надходження нових космічних енергій з кожним роком та місяцем і досягне свого піку через 10-11 років. ЧИ ХОЧЕТЕ ВИ БУТИ ТИМ, ХТО УВІЙДЕ В НОВИЙ СВІТ І ВЖЕ ЗАРАЗ РОЗКРИЄ СВОЮ СИЛУ? Тим, хто адаптується до нового стану життя та переживе усі трансформації без болю, страждань та хвороб? Тим, хто зможе допомогти пережити всі труднощі своїм близьким, стати їм опорою і підтримкою? Чи хочете стати тим, хто не страждає, живучи це життя, не є жертвою обставин, а сам керує всіма процесами свого життя? Якщо так, знайте, ви це можете. Вам просто потрібні знання та помічники – в першу чергу майстер, який налаштує на нові вібрації, навчить практичним методикам, допоможе розширити свідомість та розкрити ваші здібності. Стукайте у двері, і вам відчинять. Знання та методики є, і ми завжди готові поділитися ними із Чистими Душами. Слухайте своє серце та обирайте свій шлях.

 

Автор: Родіна Наталія Володимирівна