ДУХОВНИЙ РОЗВИТОК У СУЧАСНОМУ СВІТІ

19 / 06 / 2017

Духовний розвиток у наш час – це наука про найвищі знання. Це вивчення тонких енергій, енергетичних полів, квантових частинок, космології, торсіонних полів, хвильової генетики та парапсихології, це розкриття надздібностей свідомості людини.

Раніше духовний розвиток вважався суто вузьким релігійним напрямом, але в сучасну Нову епоху це стало наукою нового рівня, що відкриває людям вищий рівень сакральних знань, які пояснюються з позиції сучасної науки.

Знання, які відкривають людині сучасні наукові напрями, не лише збагачують новітньою та унікальною інформацією, а й відкривають людям можливість розвивати свою свідомість, свій духовний та надсвідомий рівень. Це дає розвиток можливостей духу і надздібностей людини – ясновидіння, яснознання, інтуїції, телепатії та багатьох інших, щоб пізнавати більш високі рівні Божественної реальності.

В наш час це необхідно людству для розвитку та еволюції як ніколи. Адже не розвиваючи свій духовний потенціал, який протягом багатьох століть залишався невивченим і нерозкритим, людина зупиняється у розвитку і, простіше кажучи, деградує.

Сучасний напрямок духовного розвитку не заковує в релігійності та сліпій вірі, а виводить на рівень наукового пізнання та вивчення божественного творіння – самої людини, її свідомості, її тонких енергій, законів існування життя, планети та всього Всесвіту.

Освіченість робить людину господарем своєї долі, неосвіченість та вузькість знань навпаки – роблять залежною та керованою. Тільки вивчення вищої науки, що відкриває знання про духовну природу людини, здатне вивести нас на новий, більш високий етап життя та розвитку.