21 / 06 / 2022

Міжнародна конференція «ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСОБИСТОСТІ У КВАНТОВИХ ПРОЦЕСАХ СУЧАСНОСТІ» ІТАЛІЯ г. Удіне

У неділю 19 червня Наталія Володимирівна Родіна провела міжнародну конференцію у м. Удіне (Італія) на тему «Трансформації особистості у квантових процесах сучасності».

На конференцію був відкритий доступ всім бажаючим, хто цікавиться темою розвитку особистості. Її відвідало близько 170 людей з 19 країн, учасники з Італії могли слухати синхронний переклад італійською мовою.

 

Академік та вчений-дослідник Наталія Володимирівна Родіна розкрила слухачам важливі наукові знання про сучасні планетарні квантові зміни, які впливають на кожну людину та запускають серйозні внутрішні трансформації в людському організмі та психіці. Сучасні вчені лише наближаються до пояснення цих процесів, але вони вже набрали обертів на планеті та впливають на людей з кожним роком все сильніше. Простою зрозумілою мовою Наталія Володимирівна пояснила ці глибинні процеси та як використовувати ці знання та нові можливості для правильного особистісного розвитку та управління своєю реальністю.

Учасники конференції ставили безліч запитань, на які ніде не знаходили відповіді, але Наталія Володимирівна дала вичерпні відповіді на ці складні питання.

Після основної частини конференції були представлені нові напрямки навчання центру, насамперед навчання молоді та дітей.

Завершувалась конференція виступом заслуженої артистки України та учениці Наталії Володимирівни Родіної – Наталії Лановенко та загальною фотосесією, і звичайно ж завершальними побажаннями, та напутностями Наталії Володимирівни.

Атмосфера була настільки сповнена любові та емоційного піднесення, що учасникам не хотілося розходитися та відпускати Наталію Володимирівну.  Слухачі конференції йшли натхненні новими унікальними знаннями, а більшість учасників проведе ще тиждень на навчальних курсах поглибленого вивчення знань та практик під керівництвом Наталії Володимирівни Родіної.