ШИКУ ШАВ'ЄР (2010)

16/03/2020

Шику Шав'єр – бразильський письменник, спіритист, медіум, філантроп та гуманіст.

Він прожив довге і нелегке життя, встигнувши написати 412 книг, частину яких було продано тиражем понад 40 млн. прим., перекладено 33 мовами (з них 30 книг - на Брайлі). Шику ніколи не вважав себе автором написаних книг, заявляючи, що справжнє їхнє авторство належить тим душам, що закінчили своє життя на Землі, під чию диктовку і були написані всі його роботи. З цієї причини весь отримуваний гонорар Шику передавав разом із авторськими правами різним благодійним організаціям.

***

«Життя не припиняється, а смерть – темна гра ілюзій. Останній подих не завершує наші долі. У кожного своя драма чи комедія. Поки не пройдеш усіма стежками духовного розвитку, ти не ввійдеш у Божественний Океан. Існування – це дія. Тіло – це одяг. Одне століття — лише день і смерть. Смерть – це лише оновлюючий подих… Завжди є можливість почати все спочатку.

***

Над нами, у більш високих вимірах астрального світу є міста. Ми можемо не бачити їх, але їхню невидиму допомогу та підтримку ми отримуємо завжди. Там ті, хто нас люблять, там наші брати і сестри, там — пам'ятають і знають Єдність, про яку тут часто забувають. Там це – Реальність. І ми, роблячи оберт по колесу Життя, повертаємося туди… коли готові прийняти зцілення. Повертаємося, щоб любити і бути з коханими, по-справжньому, відкритими очима та чистим серцем. Але ці міста Світла — одна з сходинок нашої духовної еволюції, за ними для нашої душі відкриваються незбагненні висоти Життя в Божественному світлі, інші вищі рівні. І кожна жива людина прийде туди… у свій час. І, можливо, для когось ці кадри здадуться нестерпно знайомими…

***

Цей фільм – не фантастична вигадка. Це фільм-послання від наших братів у світі. Промінь їхнього світла та любові.

***