ТАЄМНИЦІ І СЕКРЕТИ КВАНТОВОГО ПЕРЕХОДУ

13 / 04 / 2022

Навіть зараз, перебуваючи на цьому рівні розвитку, не маючи вищих Знань, які ви могли б отримати в майбутньому, ви зберігатимете рівний стан, не будете переживати, не реагуватимете, не виплескуватимете свою агресію і страх – вас не торкнеться руйнівний процес. На відміну від тих людей, хто не має такого спокійного стану.

Ви як енергія проходите різні стани життя.

 Ви як енергія колись були рослиною,

 ви як енергія, колись були водою,

 ви як енергія колись були вітром,

 ви як енергія колись були твариною.

Ви тепер як енергія Людина, маєте фізичний стан та тіло.

Ви і будете як енергія, але без цього тіла, вже в іншому тілі.

Вид енергії з нижчого стану, у процесі своєї еволюції проходить стадії до вищого стану, перетворюється на людину і далі продовжує жити у стані тіла Людини-Особистості. Потім із людського тіла переходить у стан життя тонкого, особистісного, енергетичного тіла, єдиного з усім життям. Ви були, є, і будете вічно.

Потім, погравшись у цих станах тонкого життя і реальності, ви знову вибираєте щільний стан життя. Ви знову народжуєтеся, вибираєте батьків, і проходите далі свій процес, закінчуєте, знову йдіть у той природний стан себе, який ви називаєте післясмертним життям. Але це і є стан вашого життя.

 Від вас приховують ці знання і нав'язують страх життя після смерті. Багато людей навіть не хочуть говорити про смерть, але насправді це є природним процесом життя. Як тільки ви перестаєте боятися, процес духовної наповненості посилюється, ви стаєте спокійними, врівноваженими, життя ваше гармонійним і ви спокійно проходите Квантовий Стрибок змін.

Квантовий Перехід несе у собі безліч швидких змін. І змін не тільки не треба боятися – їх треба полюбити. Вам потрібно в них брати участь, їх треба здійснювати. Вам потрібно в них жити та радіти всьому, що відбувається. Навчіться радіти змінам, і тільки радісні зміни приходитимуть у ваше життя. А навіть якщо щось не зовсім радісне у змінах, то знайте – це урок, який надає вам життя. Це мова Бога, яка вам каже, що ви не туди пішли, або робите щось не те, або не тим ділом займаєтеся, або не правильні думки думаєте, або не так проявляєте себе в цьому світі, хоч і думаєте, що займаєтеся духовним розвитком і духовним зростанням.

Проблеми – це і є клацання по носі, яке дає можливість людині зупинитися, замислитися, як я живу, чому саме зі мною це відбувається. І коли людина знаходить відповідь на це «чому» і приймає цю проблему, ця проблема сама вирішується. Як тільки ви повертаєтеся на правильний шлях сходження, розвитку, самореалізації та відкриття своєї природи – проблеми зникають. Ви виявляєте, що є лише завдання, є прагнення, є великі звершення, що ведуть цю планету до прекрасного життя.

З чого почати?

Почати з прийняття всього, що відбувається.

Почати зі свого внутрішнього стану,

Почати з розуміння того, що все як є йде як треба, що всі дороги ведуть до Раю, і ви все одно прийдете до вищого та кращого.

Почати з усвідомлення сили своєї думки, сили впливу один на одного, який ви робите неусвідомлено. Щоб ви навчилися її відслідковувати, щоб самі створювали, думали за своїм бажанням, а не ті думки, які вам нав'язує програма Матриці.

Слабкі духом люди залишаються прикріпленими до Матриці, яка впроваджує свою програму і створює в голові зовсім інші почуття та стан.

Щоб вирватися із матриці, потрібно засвітитися світлом.

Потрібно опанувати найсильніші практики, методики, які створять усередині вас це світло.

Потрібно мати достатню кількість знань, які створять у вас переконаність і світлі чисті думки. І завдяки цьому ви не зможете бути схильні до руйнування Матриці.

І будуть дані і складені так ситуації, де ви знайдете істину і станете так само усвідомленим, правильним, щасливим, розсудливим і здоровим людиною. Вірте у це. Сама віра, саме переконання всередині вас дуже швидко, як ніколи раніше, створюватиме вже таку реальність.

Ось тільки тоді на вас вже неможливо впливати, або чинити якусь дію ніякими методами і способами. Ви будете повністю захищені. Ви будете під заступництвом Вищих Духовних Сил, які й донині служать на цій планеті і роблять все для того, щоб перевести цей світ у новий стан життя. Щоб у цьому переході були народжені усвідомлені люди, котрі своїми руками, своїм вибором створять прекрасне життя в майбутньому.

Так, ці Сили, ці енергетичні істоти пильно працюють на цій планеті. Вони дивляться з висоти, на тих із вас, хто спалахнув, засяяв світлом, став уже цим світлом. І цим людям виявляється величезна честь, велика увага та турбота.

Квантовий перехід розтягнутий у часі, щоб якомога більше людей перейшло усвідомлено у нову реальність життя.

Якщо ви хочете пройти цей процес правильно і не бути схильними до руйнування, усвідомлено проявляти себе в соціальному житті, в сім'ї, на роботі і в суспільстві:

Вам потрібно навчитися контролювати свої емоції;

Вам потрібно переробити себе, перекувати, змінити себе та прибрати зсередини відокремленість, прибрати будь-яке судження як таке;

Потрібно стати спостерігачами цього життя, зберігати рівний та спокійний стан. Все, що відбувається зараз, втягує вас у хаотичні вібрації інших людей. Більшість із них мають руйнівні вібрації і також зазнають руйнації світу.

Перевиховуйте себе!

Приберіть внутрішні вади!

Усвідомте, що створює вам погані думки та емоції гніву, ненависть, безвихідь, нерозуміння, роздратування, страхи. Самі перемикайте себе з руйнівного стану на стан творчий.

Пам'ятайте, що будь-яка думка миттєво створює реальність. Чим більше поганих думок зараз, тим більше поганих змін, чим більше хороших думок, тим більше буде хороших змін і подій у житті. Звертайте на це увагу.

І навіть якщо ви не вірите в Квантовий Перехід, не вірте, але почніть роботу над думками. Хоч би перестаньте погано думати, хоча б перестаньте боятися – це вже буде величезний внесок у світ і людство.