ПРОБУДЖЕННЯ І ЕВОЛЮЦІЯ СВІДОМОСТІ

10/07/2017

У своєму розвитку людина рано чи пізно стикається з необхідністю вийти з неусвідомленого стану та пробудити свою Свідомість.

Неусвідомлена людина перебуває ніби в сплячому стані – вона не замислюється про сенс свого життя, про ті цілі та призначення, яке обрала його душа перед тим, як народитися на Землі. «Сплячим» жити простіше. Адже навіщо ставити ці складні питання, якщо можна жити, не замислюючись про них. Не треба міняти себе, вчитися новому, розвиватись. Це вимагає зусиль і сміливості замість неусвідомленої легкості, яка, тим не менш, несе людину в прірву і безглузде життя.

Але життя неможливе без розвитку. Вся планета, космос і всі живі істоти прагнуть еволюції, без цього на них чекає смерть і зникнення. Тому саме життя підводить людину до необхідності розвиватися і знаходити нові смисли, удосконалюватися, пробуджувати свою усвідомленість та спрямованість до реалізації свого призначення – еволюціонувати, розвиваючи свою Свідомість.

Весь життєвий процес людини служить тому, щоб людина розбудила і потім розвивала свою Свідомість. Життєві труднощі, потрясіння, страждання потрібні тільки для того, щоб спонукати нас шукати глибинний сенс і значення нашого життя і нас самих, пізнавати себе і свою істинну природу, розуміти вищі та вічні цінності та відрізняти їх від тимчасових та хибних.

Пробудивши свою Свідомість, людина починає думати не лише про зовнішні події та матеріальні речі, а й про душу, про Бога, про закони світобудови, про свій внутрішній світ і про зв’язки з іншими людьми (та їх душами), про причини всього, що відбувається, про свої вчинки та їх наслідки. Це виводить людину новий рівень розуміння життя, людей, себе і всього божественного задуму.

Пробудження Свідомості призводить людину до усвідомленого життя – жити заради мети творити та сприяти загальної еволюції, замість проживання порожнього, неусвідомленого, безглуздого життя, яке не приносить користі ні самій людині, ні світові в цілому, а іноді й завдає явної шкоди іншим людям та планеті.

Весь світ створений для того, щоб ми розвивалися в ньому і разом з ним, і виходили на новий рівень життя, розуміння і мудрості, ставали кращими, чистішими і досконалішими, і допомагали світові ставати більш досконалим. Все, що оточує нас, служить розвитку Свідомості людини, щоб вивести його на більш досконалі висоти.

Вибравши шлях розвитку та еволюції, людина вибирає слідувати божественному задуму – єдиному плану еволюції. Саме для цього необхідно розвивати свою Свідомість і дух, адже вони вічні, а все решта – тимчасово, і потрібно лише як інструменти для нашого розвитку.

Тільки сама людина робить вибір між шляхом до деградації та порожнечі, або до розвитку та еволюції. Батько Небесний не втручається в наш вибір, дотримуючись закону Свободи Волі. Але обравши план Бога, план еволюції, ми завжди будемо кожен свій крок рухатися разом із Богом – разом із самим джерелом щастя, любові та досконалості, у потоці його енергії світла та благості!