ПІЗНАННЯ ЖИТТЯ

09 / 07 / 2017

У процесі життя кожна людина пізнає навколишній світ, себе та своє місце у ньому. Через пізнання відбувається розвиток та еволюція особистості людини.

Життя настільки багатогранне і всеосяжне, як сам Бог, Творець. Воно відображає всі межі та аспекти Бога. Тому пізнаючи світ і життя навколо, ми пізнаємо Творця через його творіння.

Людина пізнає життя на безлічі рівнів – фізичному, емоційному, інтелектуальному, духовному, метафізичному. Здавна люди намагалися пояснити все довкола, всі предмети, процеси та явища, які нас оточують. Але вивчаючи щось у видимому матеріальному світі, людина завжди стикається з незрозумілою силою, яка стоїть за всім, що існує в нашому житті. Стало очевидним, що невидимі людському оку сили пронизують усе живе та роблять його реальним.

Так люди відкривають для себе новий рівень пізнання життя – його тонкі та метафізичні прояви. Через психологію ми вивчаємо душу людини, її почуття та душевні прагнення, таємниці підсвідомості. Психологічна наука відкриває знання у тому, чому різні люди по-різному сприймають одні й самі явища, чому маємо різні характери, схильності і здібності, як ми впливаємо друг на друга, як внутрішній світ впливає на здоров’я і наше життя. Ці приховані і незрозумілі на перший погляд речі абсолютно реальні, і кожен з нас сприймає життя через свою душу, проживаючи через свій внутрішній світ кожен зовнішній досвід.

Ще більш глибинні знання розкриває парапсихологія, біоенергетика, езотерика, вивчаючи тонкі енергії та надсвідомий, духовний рівень життя. Ці науки відкривають людині зовсім інший рівень реальності – можливості духу та надсвідомості людини, її вищі здібності та зв’язок із чистим божественним джерелом. Пізнаючи світ через духовні здібності, людина може бачити та вивчати будь-який рівень життєвої реальності, отримувати знання з вищого джерела, бачити суть усіх явищ, розуміти причини будь-якої події, бачити минуле та майбутнє, бачити істину у всьому та скрізь.

Пізнання життя розкриває людині нові можливості, веде до розвитку та набуття мудрості, якщо вона йде до цього з чистими намірами. Тоді саме Життя і Бог веде людину шляхом розвитку та відкриває їй нові знання, виводячи на нові рівні самореалізації та еволюції.