ПІЗНАННЯ ВСЕСВІТУ

10/07/2017

У пізнанні Всесвіту людина лише починають робити перші кроки. Стільки таємниць і світів населеного Всесвіту, як фізичного, так і метафізичного, людям тільки починають відкриватися.

Але для тих, хто дійсно бажає пізнавати це велике творіння Творця, завжди будуть відкриті потрібні знання. Вивчаючи те, як влаштований Космос, сотні планет і зірок, і всі надзвичайні процеси у Всесвіті, можна переконатися, що цей геніальний витвір не міг виникнути випадково, а лише за задумом Вищого Розуму нашого Творця.

У нашому Всесвіті існують мільярди планет і світів, кожен з яких унікальний у своєму роді. Все існує в гармонії та керується вищими законами. Чи можуть усі ці процеси існувати самостійно? Усіма мільярдами світів управляють духовні особистості – як розвитком планети, так і зародженням життя і еволюцією живих створінь. Так із невидимої божественної енергії духу створюються всі видимі матеріальні світи – з єдиної енергії Бога-Творця.

Все у Всесвіті підкоряється вищим божественним законам еволюції, все рухається до свого розвитку за єдиним планом Отця-Творця. Все живе об’єднується у цьому еволюційному русі, діючи у єдності, щоб повернутись до свого джерела – Вищої енергії Творця. Кожна найдрібніша частинка, кожна клітина живої істоти, кожна планета знає свої завдання і живе в єдності із загальним творінням, адже всі частинки божого творіння мають свою свідомість. У цьому люди переконуються, вивчаючи як мікрокосмос (від дрібних організмів і клітин до організму людини), і макрокосмос – наш Всесвіт.

Щоб людині зрозуміти своє призначення, сенс свого життя, свої завдання у божественному плані – йому необхідно знати і загальний план еволюції, і місце нашої планети у загальному русі до досконалості, і розуміти будову всього божественного Всесвіту. Не розуміючи загальної картини, не можна зрозуміти свій напрямок. Якщо ж у людині є прагнення до розвитку та вдосконалення, їй потрібно розуміти сенс процесів, що відбуваються, як на Землі, так і в єдиному Всесвіті, що йде до Бога в єднанні.

Ніхто і ніщо не існує окремо, всі ми є частиною великого організму – загального творіння Бога, яке прагне у своїй еволюції піднятися до рівня свого Творця. І лише пізнання цього творіння, Всесвіту та його плану еволюції відкриває людині його власний шлях удосконалення, дає можливість зробити усвідомлений вибір напряму свого майбутнього розвитку!