ПРИЙМАЛЬНА ЦЕНТРА

Відкритий набір на Курси Розвитку Особистості у містах України та на онлайн навчання.

Основа всіх програм Центру Розвитку Особистості при Академії технологічних наук України – це зібрані Родіною Н.В. на протязі багатьох років багатогранні знання, закони, методики та практики, що поєднують сучасний наукові досягнення у фізиці та математиці, квантовій фізиці та механіці, генетиці та біології, у гнучкому поєднанні з давніми витоками філософії та сакральної геометрії на основі духовного розвитку людини.

Слухачі, що навчаються на курсах, осягають глибинні знання про будову світу і створення життя на Землі та в Космосі, вивчають основи генетики людини, будови фізичного та тонкого тіла, техніки саморегуляції, практичні навички, які допомагають людині розібратися з внутрішнім психоемоційним станом, визначити життєві цілі, гармонізувати стан організму та здоров'я, налагодити особисте життя, та взаємини у сім'ї.

Запис на особисту консультацію

Особисті консультації Наталія Володимирівна проводить в індивідуальному порядку за попереднім записом.

Консультації відбуваються під час приїзду Наталії Володимирівни до міста або, якщо немає такої можливості, за системами мобільного зв'язку (телефон, Скайп, Вайбер та інші месенджери).

Отримати додаткову інформацію, записатися на курси, що Вас цікавлять, або на особисту консультацію ви можете прямо зараз, в розташованих нижче Формах реєстрації або зв'язавшись з нашими організаторами.