МІЖНАРОДНИЙ ЦЕНТР РОЗВИТКУ ОСОБИСТОСТІ
АКАДЕМІЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ЦЕНТР РОЗВИТКУ ОСОБИСТОСТІ У СКЛАДІ АКАДЕМІЇ ТЕХНОЛОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

Центр Розвитку Особистості у складі Академії Технологічних Наук України є дослідно-освітньою структурою, що здійснює просвітницьку діяльність для широких мас людей на основі сучасних наукових уявлень у галузі пізнання світу та високої Духовності.

Засновник центру Родіна Наталія Володимирівна – психолог, дослідник аномальних явищ свідомості, академік Академії ТНУ. Основою методології освітніх програм та духовних практик стали індивідуальні методики Родіної Наталії Володимирівни, представлені у 2010 році як поетапний набір розвиваючих практичних рівнів, об'єднаних у загальну освітню систему «Шлях до Досконалості»

Слухачі отримують знання, які Наталія Володимирівна збирала понад 20 років з багатьох наукових та духовних напрямків та об'єднала в унікальну систему навчання, щоб допомогти всім охочим пізнати наш світ, знайти себе та навчитися усвідомлено керувати своїм життям. Система навчання центру – це унікальні знання та методики розвитку свідомості людини, оздоровлення та зцілення фізичного організму, розкриття прихованих здібностей на основі сучасних наукових знань та високої духовності.

З моменту відкриття у 2010 році у центрі пройшло навчання понад 15 тисяч людей. Наразі філії Центру працюють у кількох містах України – Одеса, Дніпро, Вінниця, Харків, та Рівне.

Місія створеного Наталією Володимирівною Родіною центру: навчання та освіта, поширення цінних та унікальних знань та методик, які в наш час особливо важливі для розвитку, щастя та здоров'я людей.

 

 

 

ОСВІТНІ КУРСИ РОЗВИТКУ СВІДОМОСТІ

У центрі проводиться наукова робота, а також навчальні заходи: освітні курси основної програми розвитку свідомості та спеціалізовані тренінги, відкриті семінари та лекції у різних містах України. Наталія Володимирівна бере участь у науковій роботі Академії наук, бере участь у міжнародних конференціях, присвячених темі розвитку людини, вивчення тонких енергій та пізнання Всесвіту.

Система навчання у центрі має поетапну структуру. На кожному рівні слухачі отримують нові знання, практики та методики, і готуються до освоєння наступного рівня знань та розкриття нового рівня своїх здібностей. Одночасно слухачі відновлюють своє фізичне здоров'я та отримують налаштування на новий рівень енергій.

Наша система навчання простою і зрозумілою мовою розкриває людям практичні знання, які змінюють на краще психоемоційний стан і фізичне здоров'я, розкривають у людях нові джерела енергії та здібності, та дає механізми управління подіями власного життя.

В даний час програма розвитку особистості включає:

Шість етапів основних рівнів (ступенів): початковий ступінь, 1-й ступінь, 2-й ступінь, 3-й ступінь, 4-й ступінь, і 5-й ступінь.

Допоміжні курси: "Фінансовий Успіх", "Сімейне Щастя", "Віруси свідомості", "Реабілітація Життя", "Розкриття природи ЕГО".

Спеціалізовані курси: "Прикладна інтуїція", "Квантовий перехід", "Управління Свідомістю", "Маятник Емоцій".

Професійні курси та курси підвищення кваліфікації – «Майстер Цілитель», «Яснобачення», «Психологія Душі», «Парапсихологія».

Унікальність нашого навчання в тому, що ті знання, які отримують люди, засновані на сучасних наукових знаннях, про які зараз мало відомо широким масам. Це останні відкриття в галузі фізіології, психології, генетики, біології, фізики та біохімії, знання про структуру мозку та розумових процесів людини, її надздібностей та біоенергетичної системи, дослідження та відкриття квантової фізики, закони простору та речовини та багато інших.

І одночасно, наукові знання, що розвивають свідомість, поєднуються з давніми знаннями про духовну природу людини, про її можливості вдосконалення на рівні надсвідомості, зі знаннями сакральної геометрії та філософії. Те, що тільки починає вивчати сучасна наука глибинної психології та психофізіології, для наших учнів стає доступними практичними вміннями.

 

ЗДОРОВ'Я, СВІДОМІСТЬ, ВІРА

Знання та практики, що даються на курсах Наталії Володимирівни у Центрі розвитку особистості, впливають на всі рівні життя людини.

Насамперед відновлюється та зцілюється фізичний організм у всіх слухачів курсу – кожен отримує необхідну саме йому допомогу. Далі в процесі навчання учні навчаються практикам та методикам самостійно підтримувати та відновлювати своє здоров'я, зцілювати та оздоровлювати свій організм, а також розкривати додаткові ресурси та джерела життєвої енергії. На певному рівні учні можуть навчитися зцілювати й інших людей, допомагати своїм близьким та іншим людям, які потребують зцілення.

Слухачі також працюють зі своїм внутрішнім емоційним станом та важливими стосунками. Люди отримують не лише практичні знання та розуміння своїх внутрішніх проблем, а й практики для їх вирішення, а також вирішення труднощів у відносинах із близькими людьми. Завдяки такій роботі у сім'ях слухачів відновлюється гармонія та взаєморозуміння. Та й загалом налагоджуються відносини з людьми – на роботі, у соціумі тощо.

Розвиваючи свідомість на курсах, слухачі виходять на новий рівень пізнання – як самої людини, її здібностей та можливостей, так і природних законів усього світу та Всесвіту. У міру освоєння нових знань і умінь, люди починають керувати подіями свого життя, розуміти причини всіх подій, вчаться пізнавати всі можливості світу і самого себе, і використовувати їх для реалізації свого призначення. Поступово розвиваючи свідомість та духовний рівень слухачів, вони розкривають нові здібності та надздібності, вчаться керувати ними для допомоги собі та іншим людям.

Про цінність того, що отримують наші слухачі, краще розповідають вони самі у своїх відгуках. І цю цінність неможливо виміряти грошима. Те щастя, спокій, радість життя, які мають учні, те здоров'я, яке вони вміють відновлювати самому собі та своїм близьким, та гармонія в сім'ях та взаєминах, те натхнення, інтерес до життя, жага до пізнання та вдосконалення, яку вони відкривають – це найвища нагорода для всіх нас!