Політика конфіденційності

Збір інформації

При залишенні заявки на ресурсі centruma.com.ua клієнти надають таку інформацію: - ім'я, контактний телефон.

Також адміністрація centruma.com.ua використовує технологію «Cookie», отримує дані про IP-адресу відвідувачів, тип браузера, час знаходження на сайті та інші подібні відомості. Збір проводиться за допомогою сервісів статистики.

Використання інформації

Вся отримана інформація використовується адміністрацією www.centra.com.ua виключно з метою зв'язку з клієнтом. centruma.com.ua не надсилає клієнту інформаційні повідомлення (розсилку новин, рекламні повідомлення).

Захист персональних даних

centruma.com.ua зобов'язується не розголошувати відомості, отримані від клієнтів. Вони зберігаються на базі даних на локальному комп'ютері адміністрації centruma.com.ua. Доступ до комп'ютера надійно захищений паролем лише у адміністратора сайту.

Надання даних третім особам

Отримані відомості не можуть бути передані третім особам, за винятком таких випадків: Для виконання зобов'язань перед клієнтом – лише за його дозволом. Відповідно до обґрунтованих та застосовних вимог закону.

Контакти

З усіх питань ви можете звертатися до адміністрації сайту. Цю редакцію політики конфіденційності опубліковано 17 березня 2020 року.