20 / 01 / 2021

ПРЕЗЕНТАЦІЯ НОВОЇ КНИГИ НАТАЛІЇ ВОЛОДИМИРОВНІ РОДІНОЇ «ІСТІНОЗНАННЯ»

У грудні 2020 року у Вінниці відбулася презентація книги «ІСТИНОЗНАННЯ» Наталії Володимирівни Родіної – психолога, парапсихолога, сучасного теолога, духовного наставника, академіка Академії технологічних наук України, засновника та керівника Центру розвитку особистості при Академії технологічних наук України.

На презентації було понад 100 осіб, учні Наталії Володимирівни приїхали з усіх куточків країни – Харкова, Дніпра, Одеси, Києва, Рівного та багатьох інших. Нову книгу Наталії Родіної давно чекали, адже вона відкриває серію книг про унікальні вищі духовні знання та істини сучасної науки про природу та можливості людини, про маловивчені енергії та влаштування всього Всесвіту.

Багато учнів ділилися своїми відгуками після навчання у Центрі розвитку Особистості. Звучала величезна кількість подяк та побажань керівнику центру Наталії Родіній.

Прикрасили зустріч виступи талановитих артисток та учениць Наталії Володимирівни – співачки Національної опери України Олени Гребенюк та заслуженої артистки України Наталії Лановенко. А також Олена Гребенюк виконала дует із Богданом Кірєєвим. Завдяки чудовій музиці та співу артистів, атмосфера зустрічі стала не лише святковою, а й душевною.

Під час презентації Наталія Володимирівна Родіна відповіла на численні питання про книгу – як вона створювалася, які знання та істини в ній розкриваються, чим зможе допомогти читачам, яка програма розвитку та практики в ній описані, та на багато інших. Духовний наставник розкрила присутнім секрет – значну частину інформації з книги «Істинознання» учні дізнаються вперше, настільки унікальні знання, що передані в ній.

Без сумніву, для широкого кола читачів ці істини стануть відкриттям. До того ж, крім величезної кількості унікальної інформації, книга містить і практичні вправи для самостійних тренувань. Також автор наводить у ній безліч прикладів зі своєї багаторічної практики консультування та навчання людей, випадки з життя своїх учнів – цінні підказки кожній людині у процесі її розвитку та вивчення книги.

У другій частині заходу відбулася автограф-сесія з Наталією Родіною та фотозйомка. Кожен із присутніх поспішав отримати пам'ятний автограф із побажанням автора книги, та зробити спільну фотографію.

У час, що залишився, учні спілкувалися з Наталією Володимирівною та один з одним. Адже крім основного приводу зустрічі – презентації книги – це була також зустріч однодумців, товаришів по навчанню, які хоч і рідко бачаться наживо, завжди підтримують зв'язок, обмінюються досвідом і підтримкою, навчаються та розвиваються разом. Наталія Родіна також неодноразово підтверджує, що у її Центрі розвитку Особистості люди не лише навчаються, а й створюють нову спільноту людей – усвідомлених та спрямованих на розвиток на благо всього світу.

На завершення зустрічі Наталія Володимирівна Родіна побажала присутнім нових звершень на шляху духовного розвитку та пообіцяла, що незабаром писатиме й нові книжки для продовження серії «Істинознання».

Автор статті Ольга Дзюба

Купити книгу Родіної Н.В. «ІСТІНОЗНАННЯ. Книга 1» ви можете, звернувшись за телефоном +380965219609 - Альона (Viber, WhatsApp, Telegram) або написати на e-mail: ledial57@gmail.com