МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ЕТАПИ КВАНТОВОГО ПЕРЕХОДУ», 12 ВЕРЕСНЯ 2021, МІСТО ВІННИЦЯ

14/09/2021

«Еволюція неминуча, і той, хто це зрозумів – здобув свою головну перемогу в житті»,- під таким гаслом 12 вересня 2021 року, у місті Вінниці пройшла наукова міжнародна конференція «Етапи квантового переходу», на якій організатор цієї події Наталія Володимирівна Родіна у загальнодоступній формі розповіла про найскладніші процеси впливу на внутрішній стан людини нової енергетичної хвилі, викликаної переходом планети в четвертий вимір простору.

Особливо багато уваги Наталія Володимирівна приділила процесам, що зачіпають кожну людину при проходженні етапів квантового переходу, і дала рекомендації та поради, які надалі допоможуть людству адаптуватися до енергії нового часу. Вона закликала присутніх до усвідомленості та психоемоційної стійкості при впливі на них зовнішніх обставин і ділилася секретами, як протистояти колективному несвідомому та не потрапляти у його пастки.

Також Наталія Володимирівна відповіла на багато питань своїх учнів та присутніх гостей. Серед них були ті, які з радістю поділилися своїм досвідом та досягненнями у процесі духовного розвитку, чудодійним зціленням завдяки практикам та методикам Наталії Володимирівни.

На конференцію приїхали учні з різних країн та континентів, подолавши сотні та тисячі кілометрів, щоб уперше, після онлайн лекцій по інтернету, на власні очі зустрітися зі своїм Вчителем!

У переповненій залі (понад 500 осіб) була тепла, дружня, «сімейна» атмосфера. Учні, які приїхали з інших країн, так і говорили: «Таке відчуття, що ми після тривалої подорожі повернулися додому».

Весь зал був наповнений душевним теплом, він буквально «дихав» ЛЮБОВЬЮ!!! Зустріч з Вчителем була дуже трепетною, чуттєвою, наповненою ЛЮБОВЬЮ Наталії Володимирівни та її учнів, високі вібрації наповнювали кожну клітинку – присутні, буквально, «купалися» в них, а деякі навіть миттєво зцілювалися від своїх недуг!

Наприкінці конференції був розіграш призів, наповнених енергією Вчителя!

Після закінчення конференції зал аплодував стоячи. Багато хто проводжав Наталію Володимирівну зі сльозами на очах. Було таке відчуття, що вся аудиторія залу в якусь мить стала єдиним цілим, ніби всі душі злилися воєдино.

Оплески ще довго не вщухали в залі, і ніхто не хотів іти…

 Людмила Оленюк