Оленюк Людмила, журналіст, Вінниця

25/01/2018

«Не було б щастя, та нещастя допомогло»


Мене все життя цікавили питання про закони існування світу, як вони впливають на мене, хто їх створив, яка моя місія в цьому світі, як зробити життя кращим на Землі та багато інших. Але найважливіше питання, «Хто ж Я насправді?», останніми роками не давало мені спокою.

7 останніх років я шукала відповідь саме на це запитання: перечитала «гори» літератури, перепробувала багато різних методик, шукала себе у релігії та зайшла в глухий кут.

Перебуваючи в глибокому розчаруванні, зневірі, абсолютній безнадійності, апатії, безвиході, я розуміла, що далі так жити не можна. Весь цей період якась невидима сила давала мені енергію для життя і весь час, як платівка, крутилася в голові та сама думка: «Якщо є вхід, має бути і вихід». На той момент мені здавалося, що я ходжу замкненим колом і в розпачі намагаюся знайти вихід. Але сталося диво: до нашого міста приїхала Наталія Володимирівна, і я вирішила використати цей шанс (на той момент я навіть не знала, хто ВОНА), якось «нутром» відчула, що мені треба там бути.

Я досі пам'ятаю, як уперше зустрілася поглядом із Наталією Володимирівною: у мене просто немає слів, щоб описати те, що відчувала на той момент. Я захоплено дивилася на неї і не розуміла, як у цій маленькій, тендітній жінці може поміститися стільки СВІТЛА, КОХАННЯ, ДОБРА, ЕНЕРГІЇ, МИЛОСЕРДІЯ, СПІВЧУТТЯ, РОЗУМІННЯ, БАЖАННЯ ДОПОМОГТИ! І буквально «купаючись» у цьому блаженному потоці енергії, новизни, насолоджуючись мелодійністю мови Наталії Володимирівни, я дізнаюся, що я зовсім не раба Божа, а дитя самого Творця, що я – творець самого Творця, бо «створена за образом і подобою Бога». Тієї миті я зрозуміла, що знайшла свого Вчителя!

Шановна, рідна та улюблена Наталія Володимирівна, я дякую Вам за свій «порятунок», за Ваше безмежне кохання, за божественне світло, яким Ви наповнили моє життя, за світ можливостей, які Ви відкрили переді мною, за радість і щастя буття і за те що повірили в мене і вдихнули нову хвилю життя. Хай благословить Вас Господь за Ваше вчення, за зцілені душі та щасливі людські життя!!!!!