Диана, г. Винница

24 / 01 / 2018

Психологією я цікавилася вже давно: читала книги, статті, для мене це завжди була таємнича, незвідана наука, а коли побачила Наталю Володимирівну по телевізору, то сумнівів, що це те, що мене цікавить, не залишилося.
Коли я почала слухати Наталю Володимирівну, у мене виникло таке почуття, що вона знає відповіді на всі запитання. Вона торкалася таких тем, які цікавили не тільки мене.

Її заняття воістину приносять величезне задоволення, я отримала колосальні знання про все: про сенс життя, про Всесвіт, про покликання людини. На заняттях я сиділа, як першокласниця, і буквально з відкритим ротом слухала кожне її слова. Цікаво було все. Інформація настільки була приголомшливою, що після заняття ніхто не рухався з місця і Наталя Володимирівна кілька разів повторювала, що заняття закінчено і настав час розходитися. Ми просто не могли від неї відійти. Це, напевно, як у пустелі, коли мандрівник у дорозі натрапив на колодязь із холодною свіжою водою і ніяк не може напитися.

Ці знання настільки важливі та цінні, що я можу сказати з абсолютною впевненістю, що для мене це був подарунок долі – знайомство з цією Людиною. Я зрозуміла, як мало знала про себе, про свої можливості і як багато можна отримати, працюючи над собою: можна досягти високого рівня знань, змінити своє життя на краще, жити в любові та щасті, бути здоровим і багатим. Коли під час занять виникають питання, Наталя Володимирівна завжди у доступній формі та з властивим їй терпінням висвітлює їх.

Я навіть не можу уявити, як склалося б усе, якби я не зустріла її. Моє життя змінюється щодня, щохвилини, щомиті. Тепер я знаю, як правильно реагувати на різні життєві ситуації, як спокійно жити серед людей та у своїй сім'ї, як будувати стосунки з оточуючими людьми. Ці знання прибирають страхи і назавжди поселяють радість та любов у моїй душі. Мені хочеться нести людям радість, дарувати їм своє кохання, літати на крилах від щастя і розуміння того, як чудово влаштований Всесвіт.

На перший погляд, Наталя Володимирівна – це гарна, ніжна, тендітна, приємна жінка, з привабливою зовнішністю. Її бездонні очі бачать душі людей, а її «ангельський» голос можна слухати безкінечно. Скільки у ньому спокою, умиротворення! Її присутність очищає весь простір і робить світ кращим, якіснішим. Насправді – це БогоЛюдина, це духовний вчитель та наставник, якому можна відкрити душу, попросити допомоги. Наталя Володимирівна – це мій Гуру, Вчитель, до поради якого я ставлюся з усією серйозністю та розумінням, прийняттям та вдячністю.

Я вдячна Богові, Всесвіту за зустріч та знайомство з Наталією Родіною, і впевнена, що нічого випадкового не буває. Такий шанс не можна було прогаяти. Так багато чого хочеться ще навчитися! Тому з нетерпінням чекаю на кожну зустріч з Наталією Володимирівною з новою темою занять, які допомагають духовно розвиватися, рости і ставати кращими.

З глибокою повагою до Наталії Володимирівни