Викривлення Свідомості: віруси та вплив

22/06/2022

Рік, що настав, вніс у життя людства багато нових подій та енергетичних катаклізмів, на матеріальному, а також тонкому плані планети. Ці зміни дуже впливають на свідомість людини, її поведінку та сприйняття навколишнього середовища. Крім зовнішніх подій, також людина схильна до різноманітних впливів створеним сучасним техногенним розвитком суспільства, а також новими космічними випромінюваннями різних частот.

Підвищена агресивність суспільства, що нагнітається в інформаційному полі негатив при сприйнятті навколишньої реальності, змушує у спілкуванні між людьми, діяти через призму граничної обережності та страху. Це сильний вплив на психіку кожного індивіда. Уявний захист, що вибудовується кожним у вигляді масової недовіри людям, змушує свідомість вибудовувати небачені раніше викривлення в думках, вчинках і справах.
Цей новий курс Наталії Володимирівни був створений нею, у зв'язку з необхідністю допомоги людям, для стабілізації логічного мислення та точного, не викривленого, сприйняття навколишньої реальності. Що дасть можливість людям зберегти стійкість психіки та мати можливість приймати правильні рішення. Передбачати події у їхньому справжньому вигляді, без коригування вірусних програм. Розвинути за час навчання стійкість до панічних атак, спровокованих інформаційними вірусами, навчитися спокою та точності у створенні мислеобразів, при розвитку своєї позитивної реальності.