УПРАВЛІННЯ СВІДОМІСТЮ

02/06/2021

Курс УПС (Управління Свідомістю) є одним з найважливіших практичних помічників особистості на шляху досягнення максимально можливої ​​внутрішньої стійкості та виховання особистісних методик управління індивідуальністю, а також формування своєї реальності, особливо в даний час.

Курс розрахований на учнів, які прагнуть якомога вище пізнати різноманіття взаємодій тонких енергій людини в загальній системі формування Всесвіту при побудові фізичної щільності та способів впливу та корекції.

Цей курс є початком освоєння Вищих Духовних практик та представлений Наталією Володимирівною для учнів, які закінчили другий рівень навчання.

 

Важливо!

Курс УПС (Управління Свідомістю) є одним із серії оригінальних методик навчання Наталії Володимирівни Родіної та побудований на основі СВІДОМОГО управління своїм психоемоційним станом і не має нічого спільного з системами НЛП (нейролінгвістичного програмування), програмами Особистісного Росту тощо - методиками, побудованими на загальній основі несвідомого зовнішнього програмування підсвідомості людини!