НАРОДЖЕННЯ І ВИХОВАННЯ

02/06/2021

Ця програма, розроблена Наталією Володимирівною, є концентрацією найважливіших знань та спеціальних практик, спрямованих на підготовку молодих батьків до народження дитини та подальше її правильне виховання для досягнення гармонійного розвитку у фізичному та психоемоційному стані.

Дана програма включає:

- визначення та усунення факторів, що перешкоджають початку вагітності;

- важливі складові у процесі вагітності;

- підготовка до успішних пологів;

- психологія дитини;

- виховання батьків;

- визначення балансу любові та суворості;

- попередження розвитку психозів у дітей;

- формування характеру та поваги до батьків;

- харчування та фізичний розвиток;

- і багато, багато іншого в цій великій темі народження та виховання нового життя!

Курс призначений насамперед для сімей, які готуються до народження дитини, молодих мам та батьків, а також бабусь і дідусів, які мають прийняти частину турбот з догляду та виховання дітей нового покоління, їх інтелектуальну сумісність та формування взаємної довіри та здорового способу життя.

Як і всі програми Наталі Володимирівни, курс розрахований на максимальний ефективний результат індивідуально для кожного слухача. Протягом п'яти днів слухачі отримуватимуть спеціальні знання про необхідні умови для народження здорової дитини, секрети сімейної гармонії, важливі аспекти психології сучасних дітей, контроль їх фізичного та інтелектуального зростання, необхідні навички у розумінні та вирішенні сімейних конфліктів, способи визначення впливу негативних факторів на процес формування свідомості та взаємодія дитини з електронними гаджетами. Великий обсяг практичної роботи в унікальних енергетичних практиках на основі сакральних механізмів, а також індивідуальні рекомендації та допомога Наталії Володимирівни.

Всі програми побудовані на основі високої моралі, духовності, сучасних наукових досягнень, а також давніх таємних знань і не несуть у собі жодних елементів несвідомого програмування (таких як НЛП, гіпноз, релігійне навіювання тощо). Методика досягнення ефективного результату побудована на СВІДОМОМУ прийнятті інформації та її ЛОГІЧНІЙ обробці, для отримання та побудови точних особистісних переконань та максимальної віри в дієвість даних механізмів!

У процесі занять Наталія Володимирівна допомагає індивідуально кожному до кінця розібратися у всіх аспектах програми та швидко навести лад у найбільш критичних ситуаціях, що хвилюють слухача курсів, а також особисто коригує та наповнює своєю енергією кожного учня!