КВАНТОВИЙ ПЕРЕХІД

02/06/2021

На цьому курсі даються знання вищого рівня про ті зміни, які відбуваються на планеті у зв'язку з підготовкою до Квантового переходу, і про те, що чекає на нас у майбутньому.

Наталія Володимирівна розкриває людям знання з вищих джерел про цей непростий, але дуже важливий період для всієї планети та кожної людини окремо: про зміни на планеті, у людях та в наших сім'ях, що відбуваються зараз, і тих, що відбуватимуться у найближчому майбутньому; чим вони викликані та як себе проявляють; що несуть людям нові енергії і як використовувати їх собі на благо, як підготуватися до впливу Квантового переходу в теперішньому, і як використовувати можливості майбутнього, як допомогти собі та своїм близьким підготуватися до переходу та перелаштуватись для завдань нового планетарного періоду.

Практики цього курсу налаштовують учнів на нові високочастотні вібрації, які переводять людину на новий етап розвитку, та відкривають нові можливості. Вони готують кожного учня до успішного та гармонійного проходження складного періоду Квантового Переходу і водночас допомагають вирости у своєму розвитку. Сакральні практики цього курсу допомагають отримати допомогу Вищих сил та піднятися на новий рівень духовного вдосконалення.