ФІНАНСОВИЙ УСПІХ

02/06/2021

Ця програма, розроблена Наталією Володимирівною, є концентрацією найважливіших знань та спеціальних практик, спрямованих на вирішення матеріальних завдань, що виникають протягом життя у кожної людини.

Цей курс включає:

- секрети роботи з фінансовими потоками;

- вирішення боргових процесів;

- досягнення процвітання у бізнесі;

- примноження капіталу;

- правильний підбір кадрів (людський фактор);

- взаємини із фінансовими егрегорами;

- вдалий вибір роботи чи напрямку бізнесу;

- принципи залучення грошей та їх правильне зберігання;

- та багато інших питань, які можуть виникати у людини на шляху досягнення матеріального благополуччя у цій реальності.

Курс призначений насамперед для людей, які мають проблеми з грошовими відносинами, для тих, хто прагне знайти правильний шлях заробляння грошей, а також для підприємців та керівників бізнесу, які зіткнулися зі складнощами у фінансуванні та розвитку бізнесу.

Як і всі програми Наталії Володимирівни, курс розрахований на максимальний ефективний результат індивідуально для кожного слухача. Протягом п'яти днів слухачі отримуватимуть спеціальні знання про таємниці енергії грошей та приховані процеси формування матеріальної сторони життя, виконуватимуть енергетичні практики на основі сакральних механізмів, а також отримають основи психології грошових відносин та розвитку інтуїції у прийнятті рішень.

Всі програми побудовані на основі високої моралі, духовності, сучасних наукових досягнень, а також давніх таємних знань і не несуть у собі жодних елементів несвідомого програмування (таких як НЛП, гіпноз, релігійне навіювання тощо). Методика досягнення ефективного результату побудована на СВІДОМОМУ прийнятті інформації та її ЛОГІЧНІЙ обробці, для отримання та побудови точних особистісних переконань та максимальної віри в дієвість даних механізмів!

У процесі занять Наталія Володимирівна допомагає індивідуально кожному до кінця розібратися у всіх аспектах програми та швидко навести лад у найбільш критичних ситуаціях, що хвилюють слухача курсів, а також особисто коригує та наповнює своєю енергією кожного учня!