ЕНЕРГІЯ НОВОГО ЖИТТЯ

02/06/2021

Ця програма, розроблена Наталією Володимирівною, є концентрацією найважливіших знань та спеціальних практик, спрямованих на розвиток свідомості людини, допомоги у вирішенні найважливіших життєвих завдань, відповідей на питання походження людини та устрою Всесвіту, визначенні шляху Духовного розвитку та розуміння Великих Тайн та Істин буття у процесі еволюції особистості.

Дана програма включає:

- загальне уявлення про структуру Світобудови

- людські раси та особливості ДНК

- система Небадон та структура управління

- проміжні створіння та Вищі духовні особистості

- робота з енергетичними полями людини

- контроль та відновлення здоров'я

- вирішення матеріальних проблем

- усунення негативних енергетичних впливів

- історичні аспекти життя Ісуса Христа

- таємниці смерті

- паралельні світи

- основи управління своєю реальністю

- і багато, багато іншого в цій безмежній темі Духовного розвитку в сучасному уявленні як Науки про тонкі енергії людини та можливості їх управління!

Курс призначений насамперед для людей, які прагнуть пізнання світу і себе як складової частини загального творіння Вищого Розуму, Творця! Людей, які бажають зробити своє життя гармонійним, знайти свій шлях і розвивати свою Свідомість до Вищих рівнів, а також для людей, які шукають відповіді на запитання та не бояться змінити своє, повне труднощів, життя на щасливе усвідомлене світосприйняття!

Як і всі програми Наталії Володимирівни, курс розрахований на максимальний ефективний результат індивідуально для кожного учня. Протягом п'яти днів слухачі отримуватимуть спеціальні знання про будову Космосу, походження людини та її еволюції, пояснення та розуміння руйнівних процесів, що відбуваються у світі, їх взаємозв'язок з процесами зміни психіки людини, першопричини моральних падінь та протистояння злу, пояснення процесів смерті та подальше перебування на Астральних рівнях, енергетичні форми життя та контакти з паралельними світами, а також індивідуальне коригування здоров'я та матеріальних аспектів життя учнів для формування стійкого морального фундаменту подальшого успішного розвитку свідомості!

Всі програми побудовані на основі високої моралі, духовності, сучасних наукових досягнень, а також давніх таємних знань і не несуть у собі жодних елементів несвідомого програмування (таких як НЛП, гіпноз, релігійне навіювання тощо). Методика досягнення ефективного результату побудована на СВІДОМОМУ прийнятті інформації та її ЛОГІЧНІЙ обробці, для отримання та побудови точних особистісних переконань та максимальної віри в дієвість даних механізмів!

У процесі занять Наталія Володимирівна допомагає індивідуально кожному до кінця розібратися у всіх аспектах програми та швидко навести лад у найбільш критичних ситуаціях, що хвилюють слухача курсів, а також особисто коригує та наповнює своєю енергією кожного учня!

Даний курс - це шлях у Новий Світ, де ви зможете знайти своє Щастя, зустріти вірного супутника життя, визначити головні цілі та успішні шляхи їх досягнення, досягти матеріального благополуччя та психічної стабільності та спокою! А головне, це перша серйозна сходинка на шляху Нескінченного Пізнання та Розвитку!