ДОМАШНИЙ ДОКТОР /ЦІЛИТЕЛЬ/

02/06/2021

Ця програма, розроблена Наталією Володимирівною Родіною, є концентрацією найважливіших знань та спеціальних практик, спрямованих на відновлення та підтримання здоров'я людини, її фізичного та психоемоційного стану.

Дана програма включає:

- будову енергетичних полів людини;

- вплив на ауру;

- діагностика захворювання;

- методика визначення причини хвороби;

- основи лікування травами;

-  спеціальні техніки цілительства;

- як лікувати без медикаментів;

- практичні механізми відновлення організму людини;

- допомога іншим людям;

- та багато іншого, що допоможе людині прийти до здорового способу життя та отримувати насолоду від перебування в даній реальності.

Курс призначений насамперед для людей, які мають серйозні проблеми зі здоров'ям і бажають навчитися самостійно відновлювати свій організм, для тих, хто хоче завжди бути у чудовій формі та відсунути старість, а також для тих, хто хоче навчитися самому лікувати людей та надалі пройти підвищення кваліфікації на курсі МАЙСТЕР-ЦІЛИТЕЛЬ.

Як і всі програми Наталії Володимирівни, курс розрахований на максимальний ефективний результат індивідуально для кожного студента. Протягом п'яти днів слухачі отримуватимуть спеціальні знання про будову людини, її багатомірність, таємниці взаємодій енергетичних полів, контроль свідомості та основи роботи з підсвідомістю, стабілізація психіки людини та напрацювання стійкості до негативних впливів.

Великий обсяг практичної роботи в унікальних енергетичних практиках на основі сакральних механізмів, а також індивідуальні рекомендації та допомога Наталії Володимирівни.

Всі програми побудовані на основі високої моралі, духовності, сучасних наукових досягнень, а також давніх таємних знань і не несуть у собі жодних елементів несвідомого програмування (таких як НЛП, гіпноз, релігійне навіювання тощо). Методика досягнення ефективного результату побудована на СВІДОМОМУ прийнятті інформації та її ЛОГІЧНІЙ обробці, для отримання та побудови точних особистісних переконань та максимальної віри в дієвість даних механізмів!

У процесі занять Наталія Володимирівна допомагає індивідуально кожному до кінця розібратися у всіх аспектах програми та швидко навести лад у найбільш критичних ситуаціях, що хвилюють слухача курсів, а також особисто коригує та наповнює своєю енергією кожного учня!