Програми

Ми раді, що Вас зацікавили унікальні програми з вивчення та розвитку свідомості, підсвідомості Людини, її можливостей та здібностей впливати на життя людини.

Основа всіх програм – це зібрані Родіною Наталією Володимирівною за багато років багатогранні знання, закони, методики та практики, що поєднують сучасний науковий прогрес у фізиці та математиці, квантовій фізиці та механіці, генетиці та біології у гнучкому поєднанні стародавніх витоків філософії та сакральної геометрії на основі духовного розвитку Людини.

Прийняті на дані програми слухачі, осягають глибинні знання про будову світу та створення життя на Землі та Космосі, вивчають основи генетики людини, устрою фізичного та тонкого тіла, техніки саморегуляції, практичні навички, які допомагають людині розібратися із внутрішнім психологічним станом, визначити життєві цілі, гармонізувати фізичний стан організму та здоров'я, налагодити особисте життя, взаємини у сім'ї.

У нашому центрі існує кілька етапів навчання та професійних рівнів, які дозволяють розвивати взаємодію зі свідомістю та підсвідомістю, сприяють розкриттю творчих та неординарних здібностей.

На даний момент у Центрі розвитку свідомості діють наступні навчальні програми:

 

схема курсов

 

Для того, щоб стати слухачем курсів, необхідно:

Уточнити дати проведення курсів на сайті або зв'язавшись із адміністратором центру;

Пройти співбесіду з керівником Центру – Наталією Володимирівною Родіною.

Якщо потрібна додаткова інформація або у вас є питання, будемо раді відповісти. Будь ласка, звертайтеся до нас будь-яким зручним для вас способом.

КОНТАКТИ

УПРАВЛІННЯ ДУМКАМИ ТА ЕНЕРГІЯМИ

УПРАВЛІННЯ ДУМКАМИ ТА ЕНЕРГІЯМИ

Цей курс розроблений Наталією Володимирівною для підтримки у розвитку особистісної психічної енергетики та набуття стійкості психоемоційного стану студентів, які пройшли як мінімум перший рівень навчальної програми.

 

[…]

УПРАВЛІННЯ СВІДОМІСТЮ

УПРАВЛІННЯ СВІДОМІСТЮ

Курс УПС (Управління Свідомістю) є одним з найважливіших практичних помічників особистості на шляху досягнення максимально можливої ​​внутрішньої стійкості та виховання особистісних методик управління індивідуальністю, а також формування своєї реальності, особливо в даний час.

[…]

КВАНТОВИЙ ПЕРЕХІД

КВАНТОВИЙ ПЕРЕХІД

На цьому курсі даються знання вищого рівня про ті зміни, які відбуваються на планеті у зв'язку з підготовкою до Квантового переходу, і про те, що чекає на нас у майбутньому.

[…]

ЕНЕРГІЯ НОВОГО ЖИТТЯ

ЕНЕРГІЯ НОВОГО ЖИТТЯ

Ця програма, розроблена Наталією Володимирівною, є концентрацією найважливіших знань та спеціальних практик, спрямованих на розвиток свідомості людини, допомоги у вирішенні найважливіших життєвих завдань, відповідей на питання походження людини та устрою Всесвіту, визначенні шляху Духовного розвитку та розуміння Великих Тайн та Істин буття у процесі еволюції особистості.

[…]

НАРОДЖЕННЯ І ВИХОВАННЯ

НАРОДЖЕННЯ І ВИХОВАННЯ

Ця програма, розроблена Наталією Володимирівною, є концентрацією найважливіших знань та спеціальних практик, спрямованих на підготовку молодих батьків до народження дитини та подальше її правильне виховання для досягнення гармонійного розвитку у фізичному та психоемоційному стані.

[…]

ДОМАШНИЙ ДОКТОР /ЦІЛИТЕЛЬ/

ДОМАШНИЙ ДОКТОР /ЦІЛИТЕЛЬ/

Ця програма, розроблена Наталією Володимирівною Родіною, є концентрацією найважливіших знань та спеціальних практик, спрямованих на відновлення та підтримання здоров'я людини, її фізичного та психоемоційного стану.

[…]

ФІНАНСОВИЙ УСПІХ

ФІНАНСОВИЙ УСПІХ

Ця програма, розроблена Наталією Володимирівною, є концентрацією найважливіших знань та спеціальних практик, спрямованих на вирішення матеріальних завдань, що виникають протягом життя у кожної людини.

[…]