Кучер Галина Федоровна

Кучер Галина Федоровна - член Национального союза мастеров народного искусства Украины, заслуженный мастер народного творчества, лауреат премии имени Петра Верни.

З того часу, коли я почала відвідувати лекції Наталі Володимирівни Родіної, моє життя кардинально змінилося.

Отзыв: Кучер Галины Федоровны

Я чітко зрозуміла те, до чого мала запитання все життя - про оточуючий світ і саме життя. Деякі зерна духовності бачила в християнській церкві та було багато запитань без відповіді.

Моя стежка до Бога привела мене до Наталі Володимирівни. Відтоді стало все ясно і зрозуміло: роби добро, даруй любов і радість людям, допомагай, прощай… Теорія і практика, яку несе вона до свідомості людей ясна як Божий день.

Про це всі читають у Біблії, але чомусь… Вона вчить одній відмінності: не лінуйся, не хиб, працюй чесно і наполегливо над собою, перемагай себе, адже ми живемо в світі недосконалому духовно, тому й самі частіше буваємо недосконалі. Хаотичний світ сьогодні часто не дає

можливості замислитись людині над життям: для чого людина живе, яка найважливіша мета життя, обов’язок і т.д.

Потрапивши на лекції Наталі Володимирівни найчастіше людина пробуджується з неймовірною цікавістю, відкривається у своїй свідомості, соціумі. Це не тільки моє спостереження. Такі висновки зробили тисячі людей, котрі прийшли до неї. За час мого спілкування з нею протягом 3 років я можу найперше подякувати Богові за Наталю Володимирівну, за те, що привів до неї, і подякувати самій Н.В. Род

Моє переконання: сьогодні людина має замислитись над сутністю життя. Прийшов час. Думаю кожен відчуває це. А отже потрібні знання, які ще можна отримати, бо вони необхідні. Такі знання тут – у Наталі Володимирівни. Це моє щире зізнання до кожного.іній за її любов, терпіння і допомогу, яку мала і маю від неї, від Бога, за ті знання, які змінили моє життя, розуміння цінностей і мети в житті людині.

Я щаслива, що моя доля звела мене з Наталією Володимирівною!

Я кожен день за це дякую Богові, і дякую Наталі Володимирівні за її працю, і за її любов!

Отзыв: Кучер Галины Федоровны